MAC Auditor

Obsługa kontroli

Nasze doświadczenie pozwala na profesjonalną i skuteczną obsługę każdej kontroli. Kontrola w firmie może okazać się czasochłonna, kosztowna i stresująca dla przedsiębiorcy. Korzystając z naszej usługi podczas kontroli, klient uzyskuje profesjonalną pomoc, oszczędza czas oraz otrzymuje wsparcie w podjęciu odpowiednich kroków. Wspieramy i reprezentujemy naszych klientów aby maksymalne zwiększyć ich bezpieczeństwo na czas kontroli.

Przedsiębiorca może spodziewać się kontroli prowadzonych przez różne organy, najczęściej zdarzają się następujące kontrole:

  • ZUS

Wielokrotnie reprezentowaliśmy naszych klientów w trakcie kontroli z Zakładu Ubezpieczeń społecznych. O naszych doświadczeniach z kontroli możesz przeczytać tu:

http://macpayroll.pl/kontrola-zus-czesc-1/

http://macpayroll.pl/kontrola-zus-czesc-2/

  • PIP (z Państwowej Inspekcji Pracy)
  • Z urzędu skarbowego
  • Z Państwowej Inspekcji Sanitarnej
  • Z PFRON

Jeśli już była kontrola w Twojej Firmie i są sprawy które trzeba skorygować, to możesz nam zlecić wykonanie korekt, nawet jeśli nie zleciłeś nam bieżącej obsługi. Wykonujemy korekty ZUS także na podstawie zawiadomień o błędach, w tym także korekty dotyczące przekroczeń podstawy składek emerytalno-rentowych. Jesteśmy w tym specjalistami, chociaż w naszej codziennej pracy podejmujemy kroki, aby ich unikać. Informacje o tym jak uniknąć korekt, znajdują się na naszym blogu:

http://macpayroll.pl/korekty-zus-czesc-1-jak-uniknac-korekt-zus/

http://macpayroll.pl/korekty-zus-czesc-2-jak-skorygowac-brak-raportu/

o nas

USŁUGI KADROWO-PŁACOWE

Funkcjonujemy na rynku od 1994 roku. Firma zarządzana jest przez osoby o najwyższych kwalifikacjach i bogatym doświadczeniu. Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych oraz doradztwa podatkowego jako firma audytorska wpisana na listę KRBR pod numerem 244.

marki grupy mac

USŁUGI KSIĘGOWE

MAC Accounting świadczy kompleksową obsługę księgową oraz nadzór i organizację działów księgowych klienta.

kontakt

skontaktuj się z nami

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Mac Auditor Sp. z o.o., ul. Obrzeżna 5/8p., 02-691 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@macauditor.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością przesłania oferty handlowej

Blog

Information about the selected provisions in connection with the epidemic of COVID-19, anti-crisis shield 2.0

Publikacje

Controlling kosztów i rachunkowość zarządcza

Zarządzanie organizacją w skomplikowanym otoczeniu biznesowym nie jest możliwe bez dostępu do odpowiedniej informacji. Stąd wzrost w ostatnich latach zainteresowania wykorzystaniem controllingu i rachunkowości zarządczej przez kadrę kierowniczą.

Kariera

poznaj nasze aktualne oferty pracy

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu przeslij CV oraz list motywacyjny na adres:

rekrutacja@macauditor.pl

lub

Mac Auditor Sp. z o.o.

ul. Obrzeżna 5, VIII piętro

02-691 Warszawa

Materiały

Odwiedź nas

MAC AUDITOR SP. Z O.O.

Budynek Park Projects

ul. Obrzeżna 5, VIII piętro

02-691 Warszawa

Biuro

tel: +48 22 649 27 65

e-mail: macauditor@macauditor.pl