Obsługa kontroli

Nasze doświadczenie pozwala na profesjonalną i skuteczną obsługę każdej kontroli. Kontrola w firmie może okazać się czasochłonna, kosztowna i stresująca dla przedsiębiorcy. Korzystając z naszej usługi podczas kontroli, klient uzyskuje profesjonalną pomoc, oszczędza czas oraz otrzymuje wsparcie w podjęciu odpowiednich kroków. Wspieramy i reprezentujemy naszych klientów aby maksymalne zwiększyć ich bezpieczeństwo na czas kontroli.

Przedsiębiorca może spodziewać się kontroli prowadzonych przez różne organy, najczęściej zdarzają się następujące kontrole:

  • ZUS

Wielokrotnie reprezentowaliśmy naszych klientów w trakcie kontroli z Zakładu Ubezpieczeń społecznych. O naszych doświadczeniach z kontroli możesz przeczytać tu:

http://macpayroll.pl/kontrola-zus-czesc-1/

http://macpayroll.pl/kontrola-zus-czesc-2/

  • PIP (z Państwowej Inspekcji Pracy)
  • Z urzędu skarbowego
  • Z Państwowej Inspekcji Sanitarnej
  • Z PFRON

Jeśli już była kontrola w Twojej Firmie i są sprawy które trzeba skorygować, to możesz nam zlecić wykonanie korekt, nawet jeśli nie zleciłeś nam bieżącej obsługi. Wykonujemy korekty ZUS także na podstawie zawiadomień o błędach, w tym także korekty dotyczące przekroczeń podstawy składek emerytalno-rentowych. Jesteśmy w tym specjalistami, chociaż w naszej codziennej pracy podejmujemy kroki, aby ich unikać. Informacje o tym jak uniknąć korekt, znajdują się na naszym blogu:

http://macpayroll.pl/korekty-zus-czesc-1-jak-uniknac-korekt-zus/

http://macpayroll.pl/korekty-zus-czesc-2-jak-skorygowac-brak-raportu/

o nas

USŁUGI KADROWO-PŁACOWE

Funkcjonujemy na rynku od 1994 roku. Firma zarządzana jest przez osoby o najwyższych kwalifikacjach i bogatym doświadczeniu. Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych oraz doradztwa podatkowego jako firma audytorska wpisana na listę KRBR pod numerem 244.

marki grupy mac

USŁUGI KSIĘGOWE

MAC Accounting świadczy kompleksową obsługę księgową oraz nadzór i organizację działów księgowych klienta.

kontakt

skontaktuj się z nami

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Mac Auditor Sp. z o.o., ul. Obrzeżna 5/8p., 02-691 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@macauditor.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością przesłania oferty handlowej

Blog

Wesołych Świąt! ⛄

Publikacje

Controlling kosztów i rachunkowość zarządcza

Zarządzanie organizacją w skomplikowanym otoczeniu biznesowym nie jest możliwe bez dostępu do odpowiedniej informacji. Stąd wzrost w ostatnich latach zainteresowania wykorzystaniem controllingu i rachunkowości zarządczej przez kadrę kierowniczą.

Kariera

poznaj nasze aktualne oferty pracy

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu przeslij CV oraz list motywacyjny na adres:

rekrutacja@macauditor.pl

lub

Mac Auditor Sp. z o.o.

ul. Obrzeżna 5, VIII piętro

02-691 Warszawa

Materiały

Odwiedź nas

MAC AUDITOR SP. Z O.O.

Budynek Park Projects

ul. Obrzeżna 5, VIII piętro

02-691 Warszawa

Biuro

tel: +48 22 649 27 65

e-mail: macauditor@macauditor.pl